najmout

Potřebujete poradit s eshopem Magento? Problémy s hostingem, nastavením, moduly, migrací? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Jak odstranit nebo změnit tabuli vpravo

Mnoho lidí stále dokola řeší, jak odstranit tabuli v pravém sloupci Magenta. Ano tu „Back to school“.

Takže pokuj ji chcete opravdu z tématu odstranit, je potřeba změnit soubor catalog.xml který je umístěn v /app/design/fron­tend/default/de­fault/layout.

Zde vyhledejte

<block type="core/template" name="right.permanent.callout" template="callouts/right_col.phtml"/>

(ve verzi 1.3.1 je na řádku 60) a buď ho smažte, nebo jenom zakomentujte, záleží na tom, jak si věříte. Komentáře v xml se používají stejné jako v html

<!-- komentář -->.

Pokud byste tam blok chtěli nechat a pouze změnit co má zobrazovat, je potřeba předělat soubor right_col.phtml, který se nachází v /app/design/fron­tend/default/de­fault/template/ca­llouts

Chyba | iguru.eu

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/iguru/www.v4/includes/common.inc:2748) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1232 v souboru /home/iguru/www.v4/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'iguru_v4.igurucache_bootstrap' doesn't exist: DELETE FROM {cache_bootstrap} WHERE (cid = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => variables ) ve funkci cache_clear_all() (řádek: 167 v souboru /home/iguru/www.v4/includes/cache.inc).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.